1 Yıl Parça Garantisi 7/24 Telefon Desteği Orjinal Yedek Parça Garantisi Hesaplı ve Kaliteli Hizmet Kredi Kartı ile Kapıda Taksitli Ödeme
SİEMENS BEYAZ EŞYA TEKNİK SERVİS BİZE ULAŞIN Kullanım Sözleşmesi

TUZLA SİEMENS SERVİSİ

Siemens markalı; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, televizyon, klima, kombi gibi evinizde veya işyerinizde kullandığınız cihazlarınız arıza yaptığında size en yakın teknik servise ulaşmak için bizi arayabilirsiniz.

Çağrı merkezimizi aradığınızda operatörlerimiz arıza kaydınızı oluşturarak, size en yakın servisi adresinize yönlendireceklerdir.

Gelen servis en çabuk şekilde cihazınıza müdahale ederek (yerinde bakım yaparak veya atölyeye alarak) cihazınızın onarımını yapacaktır.

Tuzla ve tüm mahallerine servis yönlendiriyoruz.


Akfırat Mah. Anadolu Mah. Aydınlı Mah. Aydıntepe Mah. Cami Mah. Deriorganizesanayi Evliyaçelebi Mah. Fatih Mah. İçmeler Mah. İstasyon Mah. Mescit Mah. Mimarsinan Mah. Orhanlı Mah. Orta Mah. Postahane Mah. Şifa Mah. Tepeören Mah. Yayla Mah.
©2016 - Sitede ismi geçen ve gösterilen logolar ilgili firmanın tesçilli logolarıdır . Özel Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmet Vermekteyiz.